Munkatársak

Munkatársak – betűrend szerint

Dr. Alpár Erzsébet
óraadó (KMI)
(+36 99) 518-270
 | 
alpar.erzsebet@nyme.hu
Dr. Ambrus Rita Anna
egyetemi docens
(+36 99) 518-498
 | 
ambrusne@ktk.nyme.hu
Árendásné Fekete Márta
ügyvivő szakértő (kari minőségbiztosítási és akkreditációs előadó), egyetemi főtanácsos
(+36 99) 518-396
 | 
marendas@ktk.nyme.hu
Prof. Em. Dr. Balázs Judit
Professor Emerita (NRGI)
(+36 99) 518-492
 | 
balazsjudit1943@gmail.com
Dr.  Barta Edit
óraadó (KMI)
(+36 99) 518-117
 | 
ebarta@fmk.nyme.hu
Dr. Bártfai Zoltán
óraadó, egyetemi magántanár (KMI)
(+36 99) 518-437
 | 
zoltanbartfai@gmail.com
Bazsóné Bertalan Laura
tanársegéd
(+36 99) 518-424
 | 
laura@ktk.nyme.hu
Dr. Bencsik Gergely
óraadó (KMI)
(+36 99) 518-381
 | 
bencsikg@inf.nyme.hu
Dr. Benesch,  Thomas
óraadó (KMI)
(+36 99) 518-417
 | 
thomas.benesch@ph-burgenland.at
Dr. Bihariné dr. Csánk Júlia
óraadó (ÜTI)
(+36 99) 518-463
 | 
dr.csank@t-online.hu
Dr. Borbély József
óraadó (KMI)
(+36 99) 518-417
 | 
51jborbely@gmail.com
Cindi, Kemal
óraadó (PSZI)
(+36 99) 518-420
 | 
kcindi@gmx.net
Csányi Anita
doktorandusz
(+36 99) 518-426
 | 
csanyianita88@gmail.com
Csóka Csilla
jelenleg GYES-en, titkár
 | 
cscsilla@ktk.nyme.hu
Czeczey Éva
oktatásszervező
(+36 1) 486-4436
 | 
Dr. Czeglédy Tamás
nemzetközi és tudományos dékánhelyettes, egyetemi docens
(+36 99) 518-197, 518-120, 518-451
 | 
czta@ktk.nyme.hu
Cziráki Gábor
doktorandusz
(+36 99) 518-420, 518-431
 | 
mrcziraki@gmail.com
Dékány Zsigmond
óraadó (DH)
(+36 99) 518-401
 | 
dekany.zsigmond@nyme.hu
Dénes Hargita
ügyvivő szakértő, doktori ügyintéző
(+36 99) 518-120, 518-106
 | 
sgita@ktk.nyme.hu, ktkdoktori@ktk.nyme.hu
Dergez István
óraadó (NRGI)
(+36 99) 518-417
 | 
tornay@ktk.nyme.hu
Durgula Judit
doktorandusz
(+36 99) 518-426
 | 
durgula.judit@gmail.com
Dr. Éger István
óraadó (KMI)
(+36 99) 518-437
 | 
egerist@me.com
Dr. Egyed Krisztián
egyetemi docens
(+36 99) 518-496
 | 
egyedk@ktk.nyme.hu
Ékes Szeverin Kristóf
doktorandusz
(+36 99) 518-470
 | 
ekes.szeverin@gmail.com
Ercsey Zsófia
óraadó (KMI)
(+36 99) 518-417
 | 
rnay@ktk.nyme.hu
Dr. habil. Fábián Attila
dékán, intézetigazgató, egyetemi docens
(+36 99) 518-119
 | 
afabian@ktk.nyme.hu, ktkdekan@ktk.nyme.hu
Dr. Fecske Mihály
címzetes egyetemi tanár
(+36 1) 486-4436
 | 
mihalyfecske@gmail.com
Dr. Ficzere Andrea
óraadó (KMI)
(+36 99) 518-437
 | 
foigazgatosag@uzsoki.hu
Filó Angéla
óraadó (ÜTI)
(+36 99) 518-463
 | 
filo.angela@diego.hu
Dr. Fóriánné Horváth Margit
főtanácsadó, kari szakmai gyakorlati koordinátor
(+36 99) 518-413
 | 
forian.margit@ktk.nyme.hu
G. Németh György
óraadó (KMI)
(+36 30) 930-4124
 | 
gngy@gngy.eu
Gergácz Ibolya
ügyintéző (oktatásszervező)
(+36 94) 519-680
 | 
gergacz.ibolya@ktk.nyme.hu
Dr. habil. Gilányi Zsolt
egyetemi docens
(+36 99) 518-434
 | 
gilanyi@ktk.nyme.hu
Dr. Golub Iván
óraadó, címzetes egyetemi docens (KMI)
(+36 99) 518-437
 | 
karner@ktk.nyme.hu
Dr. Gönye Zsuzsanna
óraadó (KMI/SKK)
(+36 94) 504-465
 | 
gonye.zsuzsanna@nyme.hu
Dr. Gueth Krisztián
óraadó (SKK/KMI)
(+36 94) 504-439
 | 
gueth.krisztian@nyme.hu
Dr. Gulyás Gyula
óraadó, címzetes egyetemi tanár (KMI)
(+36 99) 518-417
 | 
gulyasgyulalorinc@yahoo.com
Guti Tünde
óraadó (NRGI)
(+36 99) 518-437
 | 
tunde.guti.4@gmail.com
Hegedüs Judit
doktorandusz
(+36 99) 518-424
 | 
hege.judit@gmail.com
Prof. Dr. Herczeg János
Professor Emeritus (ÜTI)
(+36 99) 518-463
 | 
patikaconsulting.bt@chello.hu
Hipságh Gyöngyi
általános előadó (könyvtáros)
(+36 99) 518-362, (+36 99) 518-423
 | 

hipsagh@ktk.nyme.hu,
tovabbkepzes@ktk.nyme.hu,
dc@ktk.nyme.hu
Hodászy Csilla
óraadó (SKK/ÜTI)
(+36 94) 519-693
 | 
hjunior@freemail.hu
Dr. Horváth Csanád
egyetemi docens
(+36 99) 518-428
 | 
hcsanad@ktk.nyme.hu
Horváth Ágnes
tanársegéd, Vállalati Kapcsolati Csoport – vezető
 | 
agnes.horvath@ktk.nyme.hu
Horváthné Józsa Ágnes
intézeti titkár/ a német képzés ügyintézője
(+36 99) 518-420
 | 
h.jozsa.agnes@ktk.nyme.hu
Dr. Hoschek Mónika
egyetemi docens
(+36 99) 518-476
 | 
hmonika@ktk.nyme.hu
Hüttl Antónia
óraadó (KMI)
(+36 99) 518-417
 | 
tornay@ktk.nyme.hu
Dr. Jäger,  Clemens
óraadó (NRGI)
(+36 99) 518-417
 | 
jaeger.clemes@t-online.de
Dr. Jankó Ferenc
egyetemi docens
(+36 99) 518-687
 | 
frk@ktk.nyme.hu
Dr. Joób Márk
óraadó, címzetes egyetemi tanár (KMI)
(+36 99) 518-417
 | 
mark@joob.org
Józsa Mónika
jelenleg GYES-en, intézeti titkár
 | 
jozsa.monika@ktk.nyme.hu
Dr. habil Juhász Lajos
egyetemi docens, intézetigazgató
(+36 99) 518-254
 | 
lajosjuhasz@ktk.nyme.hu
Dr. Juhász Zita
adjunktus
(+36 99) 518-413
 | 
zjuhasz@ktk.nyme.hu
Kalmárné Rács Ágnes
óraadó (KMI)
(+36 99) 518-623
 | 
agra@inf.nyme.hu
Dr. Karner Cecília Anna
egyetemi docens
(+36 99) 518-437
 | 
karner@ktk.nyme.hu
Dr. habil. Katits Etelka
egyetemi docens
(+36 99) 518-420, 518-431
 | 
katits.etelka@ktk.nyme.hu
Dr. Katona Györgyné
intézeti munkatárs
(+36 99) 518-417
 | 
tornay@ktk.nyme.hu
Dr. Keresztes Gábor
tanársegéd
(+36 99) 518-415
 | 
keresztes@ktk.nyme.hu
Kincses Christina
óraadó (DH/SKK)
(+36 94) 519-693
 | 
christina.kincses@gmail.com
Prof. Dr. habil. Kiss Éva
egyetemi tanár
(+36 99) 518-443
 | 
kiss.eva@ktk.nyme.hu, kisse@helka.iif.hu
Dr. Koloszár László
oktatási és hallgatói szolgáltatásokért felelős dékánhelyettes, egyetemi docens
(+36 99) 518-261
 | 
koloszar@ktk.nyme.hu
Kontor-Som Veronika
jelenleg GYES-en, doktori iskolai munkatárs/német képzés ügyintézője
GYES
 | 
som.veronika@ktk.nyme.hu
Dr. Kópházi Andrea
egyetemi docens
(+36 99) 518-468
 | 
kophazi.andrea@ktk.nyme.hu
Dr. Koroknai András
óraadó (KMI)
(+36 99) 518-437
 | 
karner@ktk.nyme.hu
Kovács Árpád
óraadó, címzetes egyetemi docens (ÜTI)
 | 
arpi.ktk@gmail.com
Dr. Kovács Erika Krisztina
óraadó (KMI)
(+36 99) 518-417
 | 
kovacserika7607@gmail.com
Dr. Kovács Róbert
adjunktus
(+36 99) 518-498
 | 
koe@ktk.nyme.hu
Dr. Kovács Tamás
adjunktus
(+36 99) 518-426
 | 
kovacst@ktk.nyme.hu
Kovács Zsuzsanna
adminisztrátor
(+36 94) 519-693
 | 
zsuzsanna.kovacs@ktk.nyme.hu
Dr. Kovács Bálint
óraadó (SKK/KMI)
(+36 94) 519-693
 | 
balint@vas-birosag.hu
Kövesháziné Petrikovics Erika
főtanácsadó
(+36 99) 518-476
 | 
koveshazine@ktk.nyme.hu
KTK Porta
(+36 99) 518-490
 | 
KTK Büfé
(+36 99) 518-696
 | 
KTK Hallgatói Szolgáltató Központ
(+36 99) 518-423
 | 
dc@ktk.nyme.hu
Prof. Dr. Kulcsár László
egyetemi tanár
(+36 99) 518-628
 | 
kulcsar.laszlo@ktk.nyme.hu
Dr. Lakner Zoltán
óraadó (KMI)
(+36 99) 518-437
 | 
karner.cecilia@nyme.hu
Dr. Láng Dóra
óraadó (SKK/KMI)
(+36 99) 518-417
 | 
tornay@ktk.nyme.hu
Dr. Lovas Kornélia
óraadó (KMI)
(+36 99) 518-437
 | 
karner@ktk.nyme.hu
Magyar Éva
óraadó (KMI)
(+36 99) 518-437
 | 
karner@ktk.nyme.hu
Dr. Mala József
óraadó (SKK/KMI)
(+36 94) 504-406
 | 
mala.jozsef@nyme.hu
Prof. Dr. Marisova, Eleonora
egyetemi tanár
(+36 99) 518-417
 | 
marisova.eleonora@ktk.nyme.hu
Márk Tímea
óraadó (KMI)
(+36 99) 518-417
 | 
mark.timea@gmail.com
Prof. Dr. Mau Markus
egyetemi tanár
(+36 99) 518-106, (00 49) 170-7844133
 | 
markus.mau@ktk.nyme.hu, markus.mau@mac.com
Dr. habil. Mau Nicole
egyetemi docens
(+36 99) 518-106
 | 
nicole.mau@ktk.nyme.hu, nicole.mau@me.com
Prof. Em. Dr. Menyhay Imre
Professor Emeritus (KMI)
(+36 99) 518-417
 | 
menyhay@aon.at
Dr. Mészáros Katalin
egyetemi docens
(+36 99) 518-495
 | 
mkatalin@ktk.nyme.hu
Mizda Balázs
doktorandusz
(+36 99) 518-470
 | 
mizda.balazs@gmail.com
Molnár Gyöngyi
gazdasági és személyzeti koordinátor
(+36 99) 518-481
 | 
molnar.gyongyi@ktk.nyme.hu
Molnár Dániel
óraadó (KMI)
(+36 99) 518-417
 | 
tornay@ktk.nyme.hu
Müll Anita
asszisztens, dékáni titkár
(+36 99) 518-257
 | 
anita@ktk.nyme.hu
Nagy Zsolt
óraadó, címzetes egyetemi docens (KMI)
(+36 99) 518-417
 | 
nagy.zsolt@rothszki.hu, nagyzs@emk.nyme.hu
Nedelka Erzsébet
tanársegéd
(+ 36 99) 518-453
 | 
nedelka@ktk.nyme.hu
Németh Nikoletta
adjunktus
(+36 99) 518-495
 | 
nnikol@ktk.nyme.hu
Dr. Németh Mária
óraadó (SKK/PSZI)
 | 
penzugysek@gmail.com
Némethné dr. Tömő Zsuzsanna
egyetemi docens
(+36 94) 519-691
 | 
ntzsuzsa@ktk.nyme.hu
Novákné dr. Pékli Márta
óraadó, címzetes egyetemi docens (KMI)
(+36 99) 518-437
 | 
peklimarta@t-online.hu
Dr. habil. Obádovics Csilla
egyetemi docens
(+36 99) 518-628, (+36 70) 389-3417
 | 
obadovics.csilla@ktk.nyme.hu
Dr. Őri Adrienne
óraadó (KMI)
(+36 99) 518-437
 | 
adrienne.ori@gmail.com
Pál Tamara
óraadó (KMI)
(+36 99) 518-417
 | 
tornay@ktk.nyme.hu
Pankotay Fruzsina
doktorandusz
(+36 99) 518-495
 | 
ktk.pankotay@gmail.com
Dr. Pataki László
egyetemi docens
(+36 99) 518-420, 518-431
 | 
lpataki@ktk.nyme.hu
Dr. Petuhov Erzsébet
óraadó (ÜTI)
(+36 99) 518-463
 | 
petuhove@gmail.com
Dr.  Pirger Tamás
tanársegéd
(+36 99) 518-691
 | 
pirger@ktk.nyme.hu
Dr. Pogátsa Zoltán
egyetemi docens
(+36 99) 518-492
 | 
pogatsa.zoltan@ktk.nyme.hu, pogatsa@gmail.com
Rafiei Arman
doktorandusz
(+36 99) 518-689
 | 
rafiei.arman@ktk.nyme.hu
Dr. Resperger Richárd
tanársegéd
(+36 99) 518-689
 | 
resperger@ktk.nyme.hu
Prof. Em. Dr. Rétvári László
Professor Emeritus (NGRI)
(+36 99) 518-492
 | 
retvaril@ktk.nyme.hu
Riffel Katalin
óraadó (SKK/DH)
(+36 94) 519-693
 | 
katalin.riffel@gmail.com
Rosta Dóra
intézeti titkár
(+36 99) 518-463
 | 
dori@ktk.nyme.hu
ifj. Sarkady Sándor
óraadó (KMI)
(+36 99) 518-268
 | 
ifj.sarkady@nyme.hu
Prof. Dr. Schade, Friedrich
óraadó, egyetemi magántanár (ÜTI)
(+36 99) 518-106
 | 
friedrich.schade@ktk.nyme.hu, friedrich.schade@gmx.net
Prof. Dr. Seyr, Bernhard F.
óraadó, egyetemi magántanár (KMI)
(+36 99) 518-106
 | 
seyr@seyr.at
Dr. ifj. Simon Tamás
óraadó (KMI)
(+36 99) 518-437
 | 
drsimontamas@bp384ugyvediiroda.axelero.net
Prof. Dr. Simon Tamás
óraadó (KMI)
(+36 99) 518-437
 | 
karner@ktk.nyme.hu
Somos Krisztina
külügyi előadó
(+36 99) 518-120
 | 
somos​.​kriszti​na​@ktk.nyme.hu
Soós Sándor
óraadó (KMI)
(+36 99) 518-668
 | 
soossandor@inf.nyme.hu
Dr. habil. Szabó Zoltán
egyetemi docens
(+36 99) 518-496
 | 
szabo.zoltan@ktk.nyme.hu
Szabó Erika
tanársegéd
(+36 99) 518-469
 | 
szabo.erika22@upcmail.hu
Prof. Dr. Szalay László
óraadó (KMI)
(+36 99) 518-166
 | 
laszlo.szalay.sopron@gmail.com
Szanyi Imre
óraadó (SKK/ÜTI)
(+36 94) 519-693
 | 
szanyimre@gmail.com
Prof. Dr. Székely Csaba
egyetemi tanár, a Széchenyi István Doktori Iskola vezetője
(+36 99) 518-106
 | 
szekely@ktk.nyme.hu
Székely Klára
adjunktus
(+36 94) 519-694
 | 
szklara@ktk.nyme.hu
Dr. habil. Széles Zsuzsanna
egyetemi docens
(+36 99) 518-461
 | 
szeles.zsuzsanna@ktk.nyme.hu
Dr. Szóka Károly
intézetigazgató, egyetemi docens, Alumni koordinátor
(+36 99) 518-497
 | 
kszoka@ktk.nyme.hu
Takács Eszter
általános előadó, kari e-learning tartalomfejlesztő
(+36 99) 518-245
 | 
takacse@ktk.nyme.hu
Tarjányiné Dabóczy Tünde
jelenleg GYES-en, tanársegéd
 | 
dtunde@ktk.nyme.hu
Dr. habil. Tóth Imre
egyetemi docens
(+36 99) 518-424
 | 
totim@ktk.nyme.hu
Dr. Tóth Balázs István
adjunktus
(+36 99) 518-451
 | 
tothbalazsistvan@ktk.nyme.hu
Dr. Tóth Ferenc
óraadó, címzetes egyetemi tanár (ÜTI)
(+36 99) 518-470
 | 
ktk.toth.ferenc@gmail.com
Dr. Tóth Zsolt
egyetemi docens, e-learning koordinátor, ITOK-koordinátor
(+36 99) 518-491
 | 
zstoth@ktk.nyme.hu
Tóthné dr. Szabó Erzsébet
egyetemi docens
(+36 99) 518-461
 | 
tothne.szabo.erzsebet@ktk.nyme.hu
Dr. Vágyi Ferenc Róbert
egyetemi docens
(+36 99) 518-461
 | 
Dr. Varga Imre
egyetemi docens
(+36 94) 519-694
 | 
varim@ktk.nyme.hu
Vereskuti Bálint
óraadó (NRGI)
(+36 99) 518-417
 | 
balint@vereskuti.eu
Virágh Eszter
óraadó (KMI)
(+36 99) 518-417
 | 
Eszter.Viragh@ksh.hu
Dr. Walter Katalin
óraadó (KMI)
(+36 99) 518-417, 518-269
 | 
k.walter@t-email.hu
Dr. Wilfing János
dékánihivatal-vezető, ügyvivő szakértő, egyetemi főtanácsos
(+36 99) 518-253
 | 
wilfing@ktk.nyme.hu, dekanihivatal@ktk.nyme.hu
Prof. Dr. habil. Závoti József
egyetemi tanár
(+36 99) 518-417
 | 
zavoti.jozsef@ktk.nyme.hu